СМС Номери

Почему снялась плата за интернет при отключенной передаче данных?

У меня отключен мобильный интернет!

Эта ситуация не зависит от операторов. Некоторые смартфоны, в силу специфических настроек в операционной системе производителя, а также особенностей регистрации в сети 4G, могут генерировать дата-трафик даже если функция «передачи данных» отключена в настройках мобильного телефона. Чтобы минимизировать неожиданные списания со счета, советуем выбирать в настройках смартфона сеть 3G/2G.

У меня включен Wi-Fi!

Тарификация возможна, когда в телефоне одновременно включен и Wi-Fi и мобильные данные. Когда телефон теряет сеть Wi-Fi, он автоматически переключается на мобильные данные и происходит тарификация с мобильного счета. Чтоб такого не происходило, достаточно в меню телефона выключить функцию «передачи данных».

Зміни в умовах тарифу Професіонал

З 26.04.2019 відбуваються зміни в тарифному плані Професіонал.

Що таке тариф Професіонал? Тарифний план Професіонал підключається працівникам роздрібної торгівлі мобільними телефонами та товарами мобільного оператора Київстар.

З 26.04.2019 вводиться плата за користування цим тарифом. Щомісячна плата становить 35 грн. Або денна плата — 5 грн. Читать далее «Зміни в умовах тарифу Професіонал»

Послуга Очікування виклику. «Абонент зайнятий»

Очікування виклику – послуга, за допомогою якої Ви можете прийняти ще один вхідний дзвінок під час поточної телефонної розмови. У випадку надходження вхідного дзвінка під час телефонної розмови Ви почуєте серією коротких гудків, а абонент, який Вам телефонує, почує звичайні довгі гудки.

Абонент який дзвонить до іншого абонента і на екрані пише «Абонент зайнятий», це означає що у послуга Очікування виклику відключена.

Іноді з якихось причин ця послуга у абонента перестає працювати. Для того щоб перевірити та увімкнути послугу Очікування виклику є спеціальна комбінація. Читать далее «Послуга Очікування виклику. «Абонент зайнятий»»

Закриваються тарифи Київстар Онлайн 3G, Київстар 3G+ Онлайн, Київстар 4G Онлайн

З 18 березня по 1 квітня 2019 закриваються тарифи Київстар Онлайн 3G, Київстар 3G+ Онлайн, Київстар 4G Онлайн. Нижче розміщена таблиця зміни тарифів.

Тариф з якого переводять Тариф на який переводять (якщо абонент не змінив тариф до атоматичної зміни тарифів)
Київстар Онлайн 3G Київстар Онлайн+
Київстар 3G+ Онлайн Київстар Завжди Онлайн
Київстар 4G Онлайн Київстар Онлайн 4G+

Читать далее «Закриваються тарифи Київстар Онлайн 3G, Київстар 3G+ Онлайн, Київстар 4G Онлайн»

Послуга Тет-а-Тет / СМС номер 871 Вартість — 7,00


Послуга «Чат Тет-а-Тет» – швидкий і простий спосіб завести нових друзів. Це можливість поспілкуватися з цікавими людьми або навіть зустріти любов, але головне – назавжди попрощатися з самотністю! Створюйте свої чат-кімнати або підключайтесь до вже існуючих – і все це через SMS.

Як підключається Тет-а-Тет? Дана послуга підключається через USSD запит — *871#.

Скільки коштує Тет-а-Тет? Послуга коштує 7,00 грн в тиждень. Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для оплати вартості доступу до послуги на тиждень, буде знята плата за послугу на один день — 1,00 грн.

Як відключити Тет-а-Тет? Відключити послугу можна відправивши SMS-повідомлення зі словом СТОП (STOP) на номер 871.

Закривається тариф Безлім Розмови 2017. Опція Без мегабайт для Безлім Соцмережі

Тариф Безлім Розмови 2017 за 45 грн./міс. закривається. Абонентів переводять на тариф 75 грн./4 тижні. Для багатьох абонентів, які обслуговувалися в тарифі за 45 грн. це велике здорожчання.

Виникає запитання, як здешевити витрати на зв’язок Київстар? Є один спосіб. Так як найдешевшим, на даний момент, публічним тарифом, є тариф Соцмережі за 75 грн., то підключити дешевший не можна. Але можна отримати знижку в 10 грн. Є одна опція яка відключає функцію мобільного інтернету. Читать далее «Закривається тариф Безлім Розмови 2017. Опція Без мегабайт для Безлім Соцмережі»

Подписка на платный контент. СМС номер 2261 / 2262 Вартість — 5,00

Услуга подписки на «Доступ к сайту» доступна для абонентов операторов сотовой связи всех операторов Украины.

Пример сайта с платной подпиской 2261 \ 2262

В рамках Подписки Абонент получает возможность доступа к закрытым разделам и/или дополнительному функционалу сайта в течение всего срока действия Подписки.

Для начала Подписки, необходимо дать согласие, введя свой мобильный номер телефона в форму ввода номера телефона, и ответить исходящим SMS сообщением на входящее проверочное сообщение. Факт начала Подписки подтверждается отправкой Абоненту платного информационного SMS-сообщения. Читать далее «Подписка на платный контент. СМС номер 2261 / 2262 Вартість — 5,00»

Нові умови тарифу Київстар Онлайн 4G

З 10 січня 2019 року змінюється тариф Київстар Онлайн 4G (Не плутати з Київстар 4G Онлайн). Це тариф не публічний, підключався тільки за персональною пропозицією в смс. Вартість на місяць користування — 75 грн.

Абонентам тарифних планів Київстар Онлайн 4G прийшли такі смс:

Нові умови Вашого тарифу «Київстар Онлайн 4G+» 3 10 січня: дзвінки на ін.мобільні, після використання 200хв — 1 грн/хв; інтернет після 9000МБ — 100MB зa 10грн; оплата — 115 грн/4 тижні. Деталі: 477*9

Читать далее «Нові умови тарифу Київстар Онлайн 4G»

Не отправляется смс на короткие номера

Бывает такое, что вы не можете отправить смс на короткий номер. Все из того, что вы раньше запретили отправку смс на короткие премиум номера. Обычно отправка на такие номера стоит дорого.

Как отключить запрет на отправку смс на короткие номера?

1. Заходим в Настройки.
2. Открываем раздел «Приложения».
3. Нажимаем на три точки в верхнем правом углу.
4. Нажимаем на «Особые права доступа».
5. Находим и нажимаем на «Использование премиум-сервисов по обмену SMS», третий снизу (Сокращенно будет написано «Использование премиум-сервисов…» ). Читать далее «Не отправляется смс на короткие номера»

Як відключити Музичний Клуб від Київстар? Номер 770

Послуга «Музичний клуб» — це музичний сервіс від Київстар, який дозволяє Вам слухати та качати на мобільний телефон необмежену кількість пісень. Користування послугою відбувається через сайт musiclub.com.ua

Активація послуги відбувається через сайт musiclub.com.ua та через відправлення будь-якого смс на номер 770. 

Для відключення послуги Музичний Клуб надішліть SMS зі словом СТОП на номер 770. Регістр слова не має значення. Можливі варіанти «стоп», «СТОП», «stop», «STOP».

Відправка SMS на номер 770 не оплачується.

СМС номер 107021 Погода Вартість — 4,25

Короткий номер — 107021.
Провайдер — ПрАТ «Київстар».
Опис послуги: Послуга Меню «Інфо та розваги» на СІМ карті («SIM ToolKit»).
Опис контенту: Підписка на погоду.
Тип тарифікації: підписка
Відключення: Щоб відключити потрібно надіслати безкоштовне SMS повідомлення із словом «СТОП» на номер 107021. Вартість запиту (з ПДВ без ПФ) — 0,00, Вартість відповіді (з ПДВ без ПФ) — 4,25. Номер підтримки — 466.

Інфо та розваги від Київстар. Як відключити Інфо та розваги?

Є в Київстар така послуга, навіть пакет послуг, яка має назву Інфо та розваги. Туди входять такі послуги, як погода, новини, гороскоп, курс валют, відео уроки та багато іншого. Всі ці послуги платні. 

Послуги підключаються та розміщуються на SIM-картці Київстар. Буває, що на екрані вашого мобільного з’являються повідомлення для підключення таких послуг. Це називається — Промо меню.

Як відключити Промо Меню? Відправити смс зі словом Стоп або Блок на номер 5962. Відключити*

Як відключити погоду?  Відправити смс зі словом Стоп на номер 107001. Відключити*

Як відключити новини Київстар? Відправити смс зі словом Стоп на номер 107001 або СТОП2 на номер 5962. Відключити*

Як відключити гороскоп? Відправити смс зі словом Стоп на номер 107001. Відключити*

Як відключити курс валют? Відправити смс зі словом Стоп на номер 107001. Відключити*

* Якщо натиснути кнопку Відключити з телефона, створиться смс з вказаним номером для відключення, вам потрібно тільки відправити.

Підписка СМС номер 3609 / 306 Вартість — 9 грн.

Короткий номер 3609 та 306.

Опис послуги: Підписка на Послугу UGamer терміном дії 7 днів (вхідне\тарифікаційне повідомлення).

Абонент має можливість відключити Послугу UGamer:
— на сайті http://ugamer.com.ua
— в мобільному додатку «UGamer» для ОС Android
надіславши SMS-повідомлення зі словом СТОП або STOP на номер 306.

Номер підтримки: 0-800-306001. e-mail: ugamer.customer.care@gmail.com

Почему снимаются деньги за трафик, если есть Мб по тарифу?

Бувають ситуації коли знімаються гроші за інтернет, але мегабайти по тарифу у вас ще є. Чому так відбувається? Так стається коли у вас не правильні налаштування інтернету.

Дуже часто в телефонах Xiaomi стандартна точка доступу xl.kyivstar.net. Тариф при такому користуванні становить 7 грн на день + 0,03 грн/МБ.

Правильні налаштування мобільного інтернету Київстар, APN: www.ab.kyivstar.net або internet
Для контракту — точка доступу: www.kyivstar.net

Тому перед використання інтернету, переконайтеся що у вашому смартфоні, особливо Xiaomi, вибрані правильні налаштування мобільного інтернету.

Для перевірки кількості мегабайт, набирайте *112# або на тисніть на сюди. *(якщо переглядаєте цю сторінку з телефону).

Промо меню Киевстар

Иногда по окончании разговора выскакивает вот такое. Текст в окошке может быть другим, но суть та же — навязывают «очень нужные» услуги и подписки на контент. Если вы случайно нажмете ОК, потом начнут списывать деньги со счета.

«Промо меню» – это сервис в настройках SIM-карты, благодаря которому вы сможете получать интересную информацию, а также актуальные предложения от Киевстар.

Как работает Промо меню.
— Сервис не нужно настраивать. Короткие новости будут появляться на экране вашего телефона после завершения входящих и исходящих вызовов.
— В коротких сообщениях-тизерах вы получите предложение доступа к новостям и другим материалам и сразу узнаете их стоимость. За один календарный месяц может появиться 5 тизеров.

Как отключить услугу Промо меню.
— зайдите в меню SIM-карты > Промо > Настройки > Отключить сервис
— или отправьте SMS с текстом Block на номер 5962

Як відключити Games Club? СМС номер 305, 3015 — Вартість 9,00 \ 1,50

Якщо у вас знімаються кошти у розмірі 9 або 1,50 грн., то можливо у вас включена підписка Games Club.

Вітаємо з активацією Games Club! До 01.01.20** включно користуйтеся безкоштовно, далі лише 9 грн/тиждень або 1,5 грн/день. Качайте ігри та додатки за посиланням http://gamesclub.com.ua без плати за трафік! Для відключення відправте СТОП на 305.

Активація Послуги Games Club відбувається шляхом підтвердження активації за адресою http://gamesclub.com.ua (причому підписка відбувається майже миттєво після відвідування сайту з телефону) або шляхом відправки порожнього SMS або SMS з довільним текстом на короткий номер 305. При першому замовленні Послуга не тарифікується протягом 7 (семи) днів з дня підключення Послуги.

З 7 дня підписки діє наступний тариф:
— за 7 днів — 9,00 грн.
— за 1 день — 1,50 грн.

Відключення послуги Games Club: Щоб відключити Послугу, необхідно відправити SMS зі словом «Стоп» / «Stop» (в будь-якому реєстрі) на номер 305.

Як відключити послугу Мобільна Безпека? Номер 6911 — 7,00 грн.


В оператора Київстар є така послуга Мобільна Безпека. Як працює послуга може побачити на сайті www.mb.kyivstar.ua.

Вітаємо! Послугу «Мобільна Безпека» підключено. Пакет послуг — «Захист». Дані для входу в особистий кабінет на сайті www.mb.kyivstar.ua: логін 380ххххххх, пароль хххххххх. Безкоштовно 14 днів, далі 7 грн/тижд. Деталі за номером 6911 (0 грн).

Якщо вам приходила схожа смс з номера 6911, тоді ця послуга у вас підключена.

Відключення послуги Мобільна Безпека: Щоб відключити послугу Мобільна Безпека потрібно відправити смс з текстом СТОП на номер 6911.

Буває так, що смс у вас вже немає, але 7 грн знімаються, тоді ймовірно у вас підключена послуга Мобільна Безпека.

В системі оператора ця послуга відображається як смс номер 69114.

Підписка СМС номер 3009 / 305 Вартість — 9,00 грн.

Підписка на Послугу Games Club терміном дії 7 днів (вхідне\тарифікаційне повідомлення)

Абонент має можливість відключити Послугу Games Club:
— на сайті http://gamesclub.com.ua
— в мобільному додатку «GamesClub» для ОС Android
— надіславши SMS-повідомлення зі словом СТОР/STOP на номер 305.

Вартість підписки на 7 днів — 9,00 грн.

Технічна підтримка: АС «Еппс енд Геймс», support@gamesclub.com.ua»

Підписка СМС номер 5073 Вартість — 8,50 грн.

Якщо з вашого рахунку знімаються гроші та приходять смс з номера 5073 з текстом:

Pіdpyska http://ua.tremgrope.com/xxx pіdkljuchena. Vartіst’ 8,50 grn/den’ (z PDV ta PF). Prodovzhennja peredplaty na kozhnu nastupnu dobu — avtomatychne. Vіdmovytys’ — vіdpravte STOP na 5073 (0 grn). Info: 504 z mob (0 grn). CIFROVA LABORATORYA

то для відключення потрібно написати нове повідомлення на номер 5073 з текстом STOP.

Така підписка підключається при замовленні контенту з сайтів:
http://ua.depozfile.com/
http://ua.kinomoll.com/
http://ua.musictekka.pw/
http://ua.tremgrope.com/apps/

5073 отключить смс подписку, снимает деньги 5073, смс 5073, подписка 5073, знімає гроші 5073, відключити 5073.

Як відключити Клуб Знайомств? СМС номер 870 Вартість — 7,00 грн.

Якщо у вас щотижня знімається 7 грн. то швидше за все у вас підключена послуга «Клуб знайомств».

При першій активації ви отримаєте 7 днів нетарифікованого користування. Після завершення цього періоду послуга коштуватиме 7,00 грн на тиждень.

Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для сплати вартості доступу до послуги на тиждень, ви сплачуєте вартість послуги на один день — 1,00 грн.

Відключити послугу «Клуб знайомств» можна відправивши SMS-повідомлення зі словом СТОП (STOP) на номер 870. Вартість запиту — 0,00 грн.